Lista zgłoszonych uczestników Konferencji
Lista uczestników wyświetlona według kolejności zgłoszeń od ostatnich do pierwszych.
LpInstytucjaImięNazwisko
1.Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachMagdalenaAntoniak
2.Uniwersytet w BiałymstokuWiesławWróbel
3.ARFIDO Spółka z o.o.JustynaRadomska
4.Politechnika ŚwiętokrzyskaJolantaSobielga
5.Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda PileckiegoSylwiaRowicka
6.Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda PileckiegoJustynaStępień
7.Wydawnictwo Naukowe PWN SAPiotrKołacz
8.EBSCO Sp. z o.o.DamianPiera
9.ARFIDO Spółka z o.o.ZbyszkoRok
10.Uniwersytet w BiałymstokuEwaWitkowska
11.Uniwersytet Śląski w KatowicachAnetaDrabek
12.Politechnika Warszawska Biblioteka GłównaJoanna Basińska
13.Muzeum Literatury im. A. MickiewiczaMartynaReplin-Bala
14.Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w WarszawieGrażynaRyfka
15.Politechnika Warszawska Biblioteka GłównaAgnieszkaKowalczuk
16.Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachMagdalenaCieślik
17.Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachKarolinaWicha
18.Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachAndrzejAntoniak
19.Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w SiedlcachMagdalenaChromińska
20.Kancelaria SejmuBeataBalska
21.Centralny Instytut Ochrony Pracy-Państwowy Instytut BadawczyAgnieszkaMłodzka-Stybel
22.Politechnika Lubelska, Centrum Informacji Naukowo-Technicznej KatarzynaWeinper
23.Politechnika Lubelska, Centrum Informacji Naukowo-TechnicznejStanisławaPietrzyk-Leonowicz
24.Uniwersytet Przyrodniczy we WrocławiuAnna Kozik
25.Politechnika PoznańskaMarek Siąkowski
26.Uniwersytet Przyrodniczy we WrocławiuMagdalena Świetkicka
27.Biblioteka Główna Uniwersytetu Marii Curie- SkłodowskiejAnna Bogowska
28.Biblioteka Publiczna im. Z. Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów m.st. WarszawyWiktorSokolik
29.Uniwersytet JagiellońskiMonikaCuryło
30.Politechnika CzęstochowskaMałgorzataWrześniewska
31.Politechnika CzęstochowskaKatarzynaCymer
32.Uniwersytet OpolskiDanutaSzewczyk-Kłos
33.Stowarzyszenie EBIB, Politechnika Bydgoska im. J.J. ŚniadeckichLidiaDerfert-Wolf
34.Biblioteka Główna Politechniki WarszawskiejTeresaGumołowska
35.Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w PoznaniuBogumiłaTwardosz
36.Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława DąbrowskiegoEwelinaZielona
37.Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława DąbrowskiegoMałgorzataKopciał
38.Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława DąbrowskiegoMałgorzata Karwowska
39.Wojskowa Akademia TechnicznaDominikaGórska
40.Politechnika ŁódzkaAnetaKopka
41.Politechnika Łódzka - BibliotekaAgnieszkaSobolewska
42.Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w BydgoszczyBernardetaIwańska-Cieślik
43.Uniwersytet SzczecińskiDanutaStawińska
44.Uniwersytet SzczecińskiIreneuszBojanowski
45.Akademia Morska w SzczecinieAgnieszka Komorowska
46.Politechnika KrakowskaKrystynaWiatr
47.Politechnika KrakowskaAnnaStrojna-Krzystanek
48.Uniwersytet Warszawski - Biblioteka Uniwersytecka w WarszawieLiliannaNalewajska
49.Uniwersytet WrocławskiJadwigaLewińska
50.Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w KatowicachIwonaBias
51.Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we WrocławiuMagdalena Wiącek
52.Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieWojciechWoźniak
53.Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w PoznaniuMałgorzataDąbrowicz
54.Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Biblioteka GłównaAgnieszkaAdamiec
55.Wojskowa Akademia Techniczna w WarszawieBożenaChlebicka-Abramowicz
56.Politechnika ŚwiętokrzyskaDanutaKapinos
57.Politechnika ŚwiętokrzyskaMariuszKarbownik

Termin zgłaszania udziału w Konferencji upływa w dniu: 2022-05-31.


SPONSORZY:  

PATRONAT:

IP: 18.207.136.189